Tuesday, June 26, 2012


We went to the store to buy a 5 gallon container of ice cream (vanilla). I plan on using the peaches I thawed for milkshakes for everyone after dinner. The cost was 4.99 for the ice cream, much cheaper than going to the ice cream place and ordering five milkshakes.

No comments:

Post a Comment